Lista startowa: OPTIMIST A 107
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 318Karolina Hejnova
K
2007-11-08
14
Yacht Club Banik Ostrava
2 CZE 703Liliana Dymakova
M
2010-10-05
11
YC Vysoke Myto
3 CZE 714Matyas Dymak
M
2005-04-03
16
YC Vysoke Myto
4 CZE 828Patrick Štafa
M
2010-05-29
11
Moravský Yacht Klub
5 CZE 833Tatiana Bělunková
K
2008-05-12
13
YC Jezero Hlučín
6 CZE 858Adam Jaroš
M
2005-12-17
16
MYK, z.s.
7 POL 11Fabian Kocięda
M
2007-02-06
14
OPTI CWM GDYNIA
8 POL 12Zofia Prądzyńska
K
2008-01-20
13
CHKŻ Chojnice
9 POL 33Jakub Kuraś
M
2007-09-26
14
KŻ Horn Kraków
10 POL 212Zuzanna Rzadkowska
K
2006-11-30
15
UKS Yacht Club Sława
11 POL 333Michał "kornik" Skawiński
M
2007-08-12
14
KS Spójnia Warszawa
12 POL 825Jan Wiśniewski
M
2007-06-27
14
MKS "Dwójka" Warszawa
13 POL 907Milena Siczek
K
2005-10-13
16
Uks Żegluj Lublin
14 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
15
CHKŻ Chojnice
15 POL 1026Jakub Gil
M
2006-05-13
15
CHKŻ Chojnice
16 POL 1138Michał Kuchtyn
M
2007-03-01
14
UKS BRYG
17 POL 1272Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
13
AZS OŚ Poznań
18 POL 1438Stanisław Wojda
M
2006-04-30
15
JKW Poznań
19 POL 1492Paweł Romanowicz
M
2005-07-11
16
JKW Poznań
20 POL 1494Kacper Kostarz
M
2007-06-19
14
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
21 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
13
YKP GDYNIA
22 POL 1547Andrzej Nycz
M
2006-08-11
15
JKW Poznań
23 POL 1574Zofia Pospieszna
K
2007-06-28
14
AZS OŚ Poznań
24 POL 1576Alicja Przybyłek
K
2005-08-03
16
AZS OŚ Poznań
25 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
14
YKP Gdynia
26 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-10
14
SSW MOS Iława
27 POL 1713Jakub Jaworski
M
2007-05-24
14
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
28 POL 1728Jan Kamieński
M
2006-04-26
15
JKW Poznań
29 POL 1739Szymon Rossa
M
2006-04-10
15
JKW Poznań
30 POL 1750Filip Nosol
M
2007-01-25
14
CHKŻ Chojnice
31 POL 1758January Szczukowski
M
2008-01-13
13
CHKŻ Chojnice
32 POL 1764Krzysztof Ołowiak
M
2008-06-27
13
YKP Gdynia
33 POL 1768WIKTOR WRÓBEL
M
2007-12-12
14
MKS "Dwójka" Warszawa
34 POL 1780Szymon Kolka
M
2008-08-15
13
YKP Gdynia
35 POL 1799Iwo Reński
M
2005-05-09
16
YKP Gdynia
36 POL 1801Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
14
SSW MOS Iława
37 POL 1827Ewa Lewandowska
K
2006-03-29
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
38 POL 1865Paulina Rutkowska
K
2005-10-16
16
YKP Gdynia
39 POL 1879Igor Grzelak
M
2007-07-28
14
CHKŻ Chojnice
40 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
2006-12-30
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
41 POL 1883Anna Chomont
K
2005-08-07
16
UKS Barnim Goleniów
42 POL 1888Stanisław Maik
M
2006-08-21
15
UKS Barnim Goleniów
43 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
44 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
45 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
2005-07-15
16
YKP Gdynia
46 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
12
YKP GDYNIA
47 POL 1947Jacek Kalinowski
M
2006-02-03
15
CHKŻ Chojnice
48 POL 1950Jeremi Szczukowski
M
2006-02-15
15
CHKŻ Chojnice
49 POL 1975Maja Kwiek
K
2007-07-06
14
KS Spójnia Warszawa
50 POL 1978Kinga Furmanek
K
2007-07-27
14
SSW MOS Iława
51 POL 1979Hubert Nowicki
M
2007-08-21
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
52 POL 1981Ewa Fabisiak
K
2007-07-10
14
Giżycka Grupa Regatowa
53 POL 1991August Sobczak
M
2020-06-30
-
Sailing Legia- Legia Warszawa
54 POL 2000Adam Turczynowicz
M
2005-03-22
16
KS Spójnia Warszawa
55 POL 2005Michał Kuczmarski
M
2006-06-17
15
MKS "Dwójka" Warszawa
56 POL 2007Alicja Alka Michalewska
K
2007-01-16
14
SSW MOS Iława
57 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
13
SSW MOS Iława
58 POL 2033Alicja Dampc
K
2008-07-28
13
CHKŻ Chojnice
59 POL 2034Natasha Anolik
K
2006-05-02
15
OPTI CWM GDYNIA
60 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-08-16
15
YKP Gdynia
61 POL 2042Tymon Sochaj
M
2007-11-01
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
62 POL 2043Lila Sochaj
K
2007-11-01
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
63 POL 2048NINA MIROWSKA
K
2020-06-16
-
AZS UW
64 POL 2057Natalia Kilar
K
2005-11-18
16
YK Stal Gdynia
65 POL 2068Kacper Bąk
M
2005-02-17
16
KŻ Horn Kraków
66 POL 2071Mateusz Gigielewicz
M
2005-10-20
16
Giżycka Grupa Regatowa
67 POL 2078Stanisław Ługowski
M
2008-11-25
13
Ks Spójnia Warszawa
68 POL 2101Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
14
JKW Poznań
69 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
2008-01-09
13
Ks Spójnia Warszawa
70 POL 2107MARTA PIOTROWSKA
K
2007-08-01
14
MKS "Dwójka" Warszawa
71 POL 2110KONRAD KUNC
M
2006-12-17
15
YK STAL GDYNIA
72 POL 2112Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
13
CHKŻ Chojnice
73 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
14
YKP Gdynia
74 POL 2121Joanna Michalska
K
2007-02-09
14
UKS Yacht Club Sława
75 POL 2122Kajetan Stein
M
2007-08-14
14
UKS Bryg Wrocław
76 POL 2126Alexsandre Vidal
M
2008-02-12
13
UKS FIR Warszawa
77 POL 2142Zuzanna Borucka
K
2007-01-10
14
JKW Poznań
78 POL 2151Jan Rohde
M
2008-01-03
13
SSW MOS Iława
79 POL 2153Szymon Wójcik
M
2005-09-18
16
KSW Baltic Dziwnów
80 POL 2154Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
14
KSW Baltic Dziwnów
81 POL 2158Weronika Przeździecka
K
2007-06-20
14
Ks Spójnia Warszawa
82 POL 2166Miłosz Wyszyński
M
2006-06-29
15
Giżycka Grupa Regatowa
83 POL 2170Jan Fuk
M
2006-11-20
15
Giżycka Grupa Regatowa
84 POL 2171Michał Ciechanowicz
M
2008-04-26
13
Giżycka Grupa Regatowa
85 POL 2177Patryk Chełkowski
M
2006-03-25
15
Giżycka Grupa Regatowa
86 POL 2191Jan Karnowski
M
2006-05-12
15
KS Spójnia Warszawa
87 POL 2194Maciej Dudek
M
2008-04-16
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
88 POL 2200Kaja Śledzińska
K
2007-06-02
14
KS Spójnia Warszawa
89 POL 2203Michał Karnacewicz
M
2007-04-19
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
90 POL 2204Aleksandra Zybert
K
2007-02-06
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
91 POL 2209Filip Rostek
M
2006-09-26
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
92 POL 2244Igor Kawałko
M
2007-06-28
14
OPTI CWM GDYNIA
93 POL 2270Piotr Kosowski
M
2008-07-16
13
YKP Gdynia
94 POL 2403Pola Schmidt
K
2004-01-21
17
CHKŻ Chojnice
95 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
2006-05-26
15
Giżycka Grupa Regatowa
96 POL 3404SZYMON ROZUM
M
2005-12-03
16
MKS "Dwójka" Warszawa
97 POL 3408Danuta Grudzień
K
2006-05-13
15
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
98 POL 3409Bartosz Bilicki
M
2007-01-05
14
SSW MOS Iława
99 POL 3422Mateusz Kozłowski
M
2008-01-07
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
100 POL 3431Piotr Trella
M
2008-05-23
13
MKŻ ARKA GDYNIA
101 POL 3434Mikołaj Głąb
M
2008-09-17
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
102 POL 3440Maksymilian Luto
M
2008-08-24
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
103 POL 3469Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
15
YKP Gdynia
104 POL 3481Michał Jaroszek
M
2006-06-15
15
KSW Baltic Dziwnów
105 POL 3488KLARA PIOTROWSKA
K
2007-08-01
14
MKS "Dwójka" Warszawa
106 POL 3553Antoni Nazimek
M
2005-09-01
16
JKW Poznań
107 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-08-07
15
YKP Gdynia