Podział na grupy obowiązujący w dniu: 28-06-2020 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 00:00 26-06-2020

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 CZE 318
OPPA - SREBRNA
Karolina HejnovaYacht Club Banik Ostrava
2 CZE 703
OPPA - SREBRNA
Liliana DymakovaYC Vysoke Myto
3 CZE 714
OPPA - SREBRNA
Matyas DymakYC Vysoke Myto
4 CZE 828
OPPA - SREBRNA
Patrick ŠtafaMoravský Yacht Klub
5 CZE 833
OPPA - SREBRNA
Tatiana BělunkováYC Jezero Hlučín
6 CZE 858
OPPA - SREBRNA
Adam JarošMYK, z.s.
7 POL 11
OPPA - ZLOTA
Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
8 POL 12
OPPA - SREBRNA
Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
9 POL 33
OPPA - ZLOTA
Jakub KuraśKŻ Horn Kraków
10 POL 212
OPPA - SREBRNA
Zuzanna RzadkowskaUKS Yacht Club Sława
11 POL 333
OPPA - SREBRNA
Michał "kornik" Skawiński KS Spójnia Warszawa
12 POL 825
OPPA - SREBRNA
Jan WiśniewskiMKS "Dwójka" Warszawa
13 POL 907
OPPA - ZLOTA
Milena SiczekUks Żegluj Lublin
14 POL 1018
OPPA - ZLOTA
Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
15 POL 1026
OPPA - SREBRNA
Jakub Gil CHKŻ Chojnice
16 POL 1138
OPPA - SREBRNA
Michał KuchtynUKS BRYG
17 POL 1272
OPPA - SREBRNA
Mikołaj MataczyńskiAZS OŚ Poznań
18 POL 1438
OPPA - SREBRNA
Stanisław Wojda JKW Poznań
19 POL 1492
OPPA - SREBRNA
Paweł Romanowicz JKW Poznań
20 POL 1494
OPPA - ZLOTA
Kacper KostarzUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
21 POL 1523
OPPA - ZLOTA
Olga Wietek YKP GDYNIA
22 POL 1547
OPPA - SREBRNA
Andrzej Nycz JKW Poznań
23 POL 1574
OPPA - SREBRNA
Zofia PospiesznaAZS OŚ Poznań
24 POL 1576
OPPA - SREBRNA
Alicja PrzybyłekAZS OŚ Poznań
25 POL 1619
OPPA - ZLOTA
Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
26 POL 1669
OPPA - SREBRNA
Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
27 POL 1713
OPPA - SREBRNA
Jakub JaworskiUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
28 POL 1728
OPPA - ZLOTA
Jan Kamieński JKW Poznań
29 POL 1739
OPPA - SREBRNA
Szymon Rossa JKW Poznań
30 POL 1750
OPPA - ZLOTA
Filip Nosol CHKŻ Chojnice
31 POL 1758
OPPA - ZLOTA
January Szczukowski CHKŻ Chojnice
32 POL 1764
OPPA - ZLOTA
Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia
33 POL 1768
OPPA - SREBRNA
WIKTOR WRÓBELMKS "Dwójka" Warszawa
34 POL 1780
OPPA - ZLOTA
Szymon Kolka YKP Gdynia
35 POL 1799
OPPA - ZLOTA
Iwo Reński YKP Gdynia
36 POL 1801
OPPA - ZLOTA
Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
37 POL 1827
OPPA - ZLOTA
Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
38 POL 1865
OPPA - ZLOTA
Paulina Rutkowska YKP Gdynia
39 POL 1879
OPPA - ZLOTA
Igor Grzelak CHKŻ Chojnice
40 POL 1880
OPPA - ZLOTA
Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn
41 POL 1883
OPPA - SREBRNA
Anna Chomont UKS Barnim Goleniów
42 POL 1888
OPPA - SREBRNA
Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
43 POL 1917
OPPA - ZLOTA
Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
44 POL 1927
OPPA - SREBRNA
Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
45 POL 1932
OPPA - ZLOTA
Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
46 POL 1940
OPPA - SREBRNA
Filip Bil YKP GDYNIA
47 POL 1947
OPPA - ZLOTA
Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
48 POL 1950
OPPA - ZLOTA
Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
49 POL 1975
OPPA - ZLOTA
Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa
50 POL 1978
OPPA - SREBRNA
Kinga Furmanek SSW MOS Iława
51 POL 1979
OPPA - SREBRNA
Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk
52 POL 1981
OPPA - SREBRNA
Ewa FabisiakGiżycka Grupa Regatowa
53 POL 1991
OPPA - ZLOTA
August Sobczak Sailing Legia- Legia Warszawa
54 POL 2000
OPPA - ZLOTA
Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
55 POL 2005
OPPA - SREBRNA
Michał KuczmarskiMKS "Dwójka" Warszawa
56 POL 2007
OPPA - ZLOTA
Alicja Alka Michalewska SSW MOS Iława
57 POL 2008
OPPA - SREBRNA
Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
58 POL 2033
OPPA - ZLOTA
Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
59 POL 2034
OPPA - ZLOTA
Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
60 POL 2041
OPPA - ZLOTA
Filip Jarosiewicz YKP Gdynia
61 POL 2042
OPPA - SREBRNA
Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
62 POL 2043
OPPA - ZLOTA
Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
63 POL 2048
OPPA - SREBRNA
NINA MIROWSKAAZS UW
64 POL 2057
OPPA - ZLOTA
Natalia KilarYK Stal Gdynia
65 POL 2068
OPPA - SREBRNA
Kacper BąkKŻ Horn Kraków
66 POL 2071
OPPA - ZLOTA
Mateusz GigielewiczGiżycka Grupa Regatowa
67 POL 2078
OPPA - ZLOTA
Stanisław Ługowski Ks Spójnia Warszawa
68 POL 2101
OPPA - SREBRNA
Stanisław Cholewicki JKW Poznań
69 POL 2102
OPPA - ZLOTA
Krzysztof Maksymowicz Ks Spójnia Warszawa
70 POL 2107
OPPA - ZLOTA
MARTA PIOTROWSKAMKS "Dwójka" Warszawa
71 POL 2110
OPPA - SREBRNA
KONRAD KUNCYK STAL GDYNIA
72 POL 2112
OPPA - SREBRNA
Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
73 POL 2117
OPPA - ZLOTA
Alicja Tutkowska YKP Gdynia
74 POL 2121
OPPA - SREBRNA
Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
75 POL 2122
OPPA - SREBRNA
Kajetan SteinUKS Bryg Wrocław
76 POL 2126
OPPA - ZLOTA
Alexsandre VidalUKS FIR Warszawa
77 POL 2142
OPPA - ZLOTA
Zuzanna Borucka JKW Poznań
78 POL 2151
OPPA - ZLOTA
Jan Rohde SSW MOS Iława
79 POL 2153
OPPA - SREBRNA
Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów
80 POL 2154
OPPA - SREBRNA
Aleksandra Bobrowska KSW Baltic Dziwnów
81 POL 2158
OPPA - SREBRNA
Weronika Przeździecka Ks Spójnia Warszawa
82 POL 2166
OPPA - SREBRNA
Miłosz WyszyńskiGiżycka Grupa Regatowa
83 POL 2170
OPPA - ZLOTA
Jan FukGiżycka Grupa Regatowa
84 POL 2171
OPPA - SREBRNA
Michał CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
85 POL 2177
OPPA - ZLOTA
Patryk ChełkowskiGiżycka Grupa Regatowa
86 POL 2191
OPPA - ZLOTA
Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa
87 POL 2194
OPPA - SREBRNA
Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn
88 POL 2200
OPPA - ZLOTA
Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa
89 POL 2203
OPPA - SREBRNA
Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
90 POL 2204
OPPA - ZLOTA
Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn
91 POL 2209
OPPA - ZLOTA
Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn
92 POL 2244
OPPA - ZLOTA
Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
93 POL 2270
OPPA - ZLOTA
Piotr Kosowski YKP Gdynia
94 POL 2403
OPPA - SREBRNA
Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
95 POL 2605
OPPA - ZLOTA
Magdalena SkórnógGiżycka Grupa Regatowa
96 POL 3404
OPPA - ZLOTA
SZYMON ROZUMMKS "Dwójka" Warszawa
97 POL 3408
OPPA - SREBRNA
Danuta GrudzieńUKS Silesia - Opty Chełm Śląski
98 POL 3409
OPPA - SREBRNA
Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
99 POL 3422
OPPA - SREBRNA
Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
100 POL 3431
OPPA - ZLOTA
Piotr Trella MKŻ ARKA GDYNIA
101 POL 3434
OPPA - ZLOTA
Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn
102 POL 3440
OPPA - SREBRNA
Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn
103 POL 3469
OPPA - ZLOTA
Mateusz Kluczka YKP Gdynia
104 POL 3481
OPPA - ZLOTA
Michał Jaroszek KSW Baltic Dziwnów
105 POL 3488
OPPA - SREBRNA
KLARA PIOTROWSKAMKS "Dwójka" Warszawa
106 POL 3553
OPPA - SREBRNA
Antoni Nazimek JKW Poznań
107 POL 4112
OPPA - ZLOTA
Jan Zamojski YKP Gdynia